Baza WiedzyFakturowanieKSEF → Generowanie tokena KSEF

Generowanie tokena KSEF

Jak wygenerować token dla aplikacji w KSEF? Co to jest token aplikacji? Jakie są możliwości i zagrożenia?

System KSEF umożliwia wygenerowanie tokena dla aplikacji. Token jest bezterminowy i nieograniczony. Po wprowadzeniu tokena do aplikacji może ona w Twoim imieniu przeglądać i wystawiać e-faktury w dowolnej ilości.

Zaloguj się do KSEF. » zobacz jak

Z menu po lewej stronie wybierz Tokeny, następnie Generuj token:

Wybierz rolę, którą chcesz przypisać do tokena:

➜Nie ma możliwości ograniczenia ważności tokena, jego zakresu ani przepisania go do konkretnej aplikacji. Token jest bezterminowy i nieograniczony. Po wprowadzeniu tokena do aplikacji może ona w Twoim imieniu przeglądać i wystawiać e-faktury w dowolnej ilości. Token może także umożliwiać nadanie kolejnych poświadczeń!

Następnie naciśnij przycisk Generuj token.

Wygenerowany token zostanie wyświetlony na ekranie:

Skopiuj ten token do Schowka, a następnie wklej go w aplikacji.

Od tego momentu aplikacja będzie mogła wystawiać i odczytywać Twoje faktury bez żadnych ograniczeń, także bez Twojego udziału.

Upewnij się, że ufasz aplikacji. W razie wątpliwości natychmiast unieważnij token.

➜Nie ma możliwości ograniczenia ważności tokena. Token może zostać wyłącznie unieważniony, ale jego unieważnienie nie unieważnia wystawionych przy jego pomocy faktur!


Te funkcje zawarte są w pakiecie Fakturowanie. Ten pakiet jest dostępny w standardzie w 15 programach.
» zobacz więcej

Logowanie do KSEF

Logowanie do KSEF Jak zalogować się do testowej aplikacji podatnika? Jak zalogować się KSEF? Jak uruchomić testową aplikację podatnika? » zobacz

Jesteśmy po to, aby pomóc

Coś jest niejasne? Masz inne pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
885 041 365
885 042 365
885 043 365
w dni robocze od 8 do 18
Generowanie tokena KSEF: Jak wygenerować token dla aplikacji w KSEF? Co to jest token aplikacji? Jakie są możliwości i zagrożenia? - Baza Wiedzy
System KSEF umożliwia wygenerowanie tokena dla aplikacji. Token jest bezterminowy i nieograniczony. Po wprowadzeniu tokena do aplikacji może ona w Twoim imieniu przeglądać i wystawiać e-faktury w dowolnej ilości. Dowiedz się więcej!