OFERTA APLIKACJE ▾Zaloguj się i pobierz swoją licencję Baza wiedzy Zamów licencję z rabatem Pobierz najnowszą wersję aplikacji Kontakt z firmą KONTAKT

Fakturzysta

Opis aplikacji Cennik Zamów! Pobierz Baza Wiedzy Pomoc    

×Zamówienie

Instalacja Pakietu JZK


Jak zainstalować programy Pakietu JZK 365? Czy można zainstalować kilka programów jednocześnie? Jak zainstalować opcje dodatkowe?

Nowy instalator poprowadzi cię krok po kroku. Obrazki w tym przewodniku są oczywiście przykładowe, wygląd i zawartość instalatora może nieco zmieniać się z wersji na wersję.

Najpierw system Windows zada pytanie, czy chcesz uruchomić program podpisany cyfrowo. Wszystkie programy podpisujemy specjalnym zaufanym podpisem cyfrowym. Program instalacyjny jest kross-certyfikowany przez JZK24:


Dzięki temu program instalacyjny jest automatycznie rozpoznawany jako zaufany. Ponieważ certyfikat EV jest automatycznie uznawany przez Microsoft, nie powinien pojawić się brzydki komunikat System Windows ochronił komputer. Jeśli jednak zdarzyło się inaczej, » zobacz co zrobić.

Pokaże się strona startowa instalatora.


Naciśnij Dalej. Teraz trzeba zaakceptować licencję:


Mogą zostać wyświetlone istotne informacje, na przykład takie:


Przeczytaj je dokładnie. To okno może się nie pojawić w niektórych wersjach.

Naciśnij Dalej, aby wybrać lokalizację dla instalacji.


Jeśli instalowałeś już Pakiet JZK wcześniej, program podpowie folder poprzedniej instalacji.

Jeśli Pakiet JZK już był zainstalowany na komputerze, oknko wyboru lokalizacji może się nie pojawić, albo pokaże się komunikat taki, jak ten:


Zalecamy instalację kolejnych wersji Pakietu JZK w tym samym folderze. Nie jest dozwolone jednoczesne wykorzystywanie starszych wersji aplikacji, w tym wersji Classic - grozi to uszkodzeniem danych. » zobacz więcej

Następnie przejdziesz do wyboru komponentów instalacji.


Wybierz programy, które chcesz zainstalować. Zestaw widoczny na ekranie jest przykładowy. Niektóre komponenty są oznaczone na stałe, ponieważ są wymagane przez wszystkie elementy Pakietu JZK.

Możesz wybrać dowolny zestaw. W każdej chwili będziesz mógł uruchomić instalator ponownie i zainstalować kolejne elementy. Przy kolejnym uruchomieniu instalatora zostaną automatycznie oznaczone elementy, które były już istalowane.

Naciśnij Dalej. Wybierzesz teraz dodatkowe czynności, które instalator może wykonać dla Ciebie.


Zestaw dostępnych opcji zależy od wersji aplikacji.

Zalecamy pozostawienie włączonej opcji usunięcia niewspieranych aplikacji oraz elementów poprzednich instalacji. To usunie programy, które nie są już oferowane oraz pliki, które nie są potrzebne.

Następnie zobaczysz podsumowanie wybranych elementów.


Naciśnij Instaluj, aby wystartować z instalacją.

Zobaczysz pasek podstępu, taki jak ten:


Jeśli konieczna jest instalacja rozszerzenia Edge WebView2 Runtime, instalacja potrwa trochę dłużej.


Poczekaj cierpliwie na zakończenie instalacji komponentu.

Po wszystkim wyświetli się strona podsumowująca.


Naciśnij Zakończ, aby zamknąć instalator.

Pobierz nowy instalator

2021-05-03

instalacja

· Pozostałe tematy
· Zamów Abonament Serwisowy
· Zaloguj się
Programy JZK · Pliki do pobrania · Zaloguj się · Kontakt
Zamówienia i płatności · Wymagania techniczne · Licencja ramowa · Polityka prywatności · Referencje

System sprzedaży i obsługa klienta - partial copyright © Studio JZK sp. z o.o. 2012-2021
Partial copyright © JZK24 sp. z o.o. © 2019-2021 · JZK® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1992-2021 · Druczek® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 1998-2021 · Fakturzysta® © Studio JZK programy komputerowe Jarosław Knypl, © 2000-2021 · Lecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Facturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · Vecturo © JZK24 sp. z o.o. © 2020 · PRZYJAZDY.PL Partial © Open Street Map contributors CC-BY-SA. Partial © Mapbox.
JZK®, Druczek®, Fakturzysta® są zastrzeżonymi znakami towarowymi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jeśli nie podano inaczej, wszystkie dane osób, firm, przedmiotów i zwierząt są fikcyjne, służą wyłącznie ilustracji. Wyjątkiem są referencje, gdzie umieszczono dane istniejących firm i osób prowadzących działalność gospodarczą, które wyraziły na to indywidualną zgodę.

2021-07-27 09:27 #42.5 for 35.172.223.30 @ec2-35-172-223-30.compute-1.amazonaws.com