Programy i aplikacje → FAKTUROWANIE, MAŁA FIRMA Fakturzysta 365

Fakturzysta

Opis aplikacji Pakiety Referencje Zamów! Pobierz    

Baza WiedzyZaawansowana praca z programem ZAKŁADKI → Zapamiętywanie układu zakładek

Zapamiętywanie układu zakładek

Co zrobić, aby układ otwartych zakładek został zapamiętany? Jak uruchomić te same zakładki, co ostatnio?

Na starcie aplikacji uruchamiany jest czysty pulpit. Jeśli istnieją zakładki automagiczne, zostaną one wyświetlone. » zobacz jak

Istnieje możliwość uruchamiania aplikacji Pakietu JZK 365 dokładnie w takim układzie, w jakim został zamknięty. W tym celu włącz opcję Przy uruchomieniu otwórz zakładki, które były otwarte przy zamykaniu aplikacji:

To tyle. Otwórz jakieś zakładki i zamknij program. Uruchom go ponownie. Te same zakładki zostaną otwarte.

Jeśli istnieją zakładki automagiczne, zostaną one otwarte nawet wtedy, gdy w poprzedniej sesji zostały zamknięte. Możesz ustawić zakładkę Faktury jako automagiczną - wtedy zostanie otwarta zawsze - a inne zakładki otworzą się wtedy, gdy były otwarte przy zamykaniu aplikacji.

Zobacz także

Strona główna Jak przygotować stronę główną? Jak ustawić moduły startowe? Jak dopasować układ aplikacji do moich preferencji?
Zakładka Start Gdzie jest moja strona Start? Jak włączyć lub wyłączyć zawartość aktywną na stronie startowej, na przykład kursy walut?
Zakładki automagiczne Jak ustawić zakładkę jako jako Automagiczną? Co zrobić, żeby moje zakładki uruchamiały się od razu na starcie aplikacji?
Zakładki ulubione Jak ustawić zakładkę jako Ulubioną?
Zamykanie zakładki Jak zamknąć bieżącą zakładkę? Czy muszę mieć wszystkie zakładki otwarte na ekranie?